![]() |
Tweet |
Sancaktepe Saka kurs merkezleri 4.yıl sonu sergisi açıldı.
Sancaktepe Belediyesi Saka kurs merkezi tarafından verilen kursların yıl sonu sergisi açıldı. Sancaktepe Belediye Başkanı Alper Yeğin'in katılımıyla gerçekleşen yıl sonu sergisi Sancaktepe'li vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Açılışa CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emre Yılmaz'da katıldı. Sergi belediye hizmet binasının yanında bulunan fuar alanında bir süre vatandaş ile buluşacak.